Фірма з оточення харківського депутата заробить півмільйона на відновленні Балаклії

Управління житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міськради уклало угоду з ТОВ «БК Промбуд» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 430,66 тис. грн

Про це   повідомили у «Харківському антикорупційному центрі».

За даними центру, мова йде про аварійно-відбудовні роботи (капітальний ремонт) покрівлі, віконних прорізів та частини внутрішніх приміщень житлового будинку по вулиці Івана Франка, 24 у місті Балаклія. Угоду без проведення відкритих торгів підписали 5 червня.

Минулого року ця фірма на ремонт цього ж будинку отримала підряд вартістю 1,248 млн грн.

ТОВ «БК Промбуд» зареєстроване на Армана Балаяна, директором є Геннадій Рижков. Ця фірма використовує такий же номер телефону, який використовувала фірма «Фарт». Власником останньої є Едгар Оганесян – син депутата Харківської облради від фракції «Відродження» Армаіса Оганесяна, який також був власником цієї фірми.

Як повідомляв  кореспондент, під час виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції саду ім. Т. Г. Шевченка виявлені факти розтрати коштів місцевого бюджету, скоєні службовими особами департаменту комунального господарства міської ради спільно з посадовими особами суб’єктів господарювання шляхом завищення вартості товарів та виконаних робіт.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X