Фірми з орбіти екс-заступника Кернеса «розпиляли» 145 млн грн на ремонті спортмайданчиків

КП «Харківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за результатами тендерів повідомив про намір укласти 24 угоди з ТОВ «Фоворті Білд» щодо реконструкції спортивних майданчиків на загальну суму 144,67 млн грн

Уже підписано угод на 105,49 млн грн, передає Depo.Харків з посиланням на «Наші Гроші«.

До вересня мають реконструювати спортмайданчики 24 навчальних закладів Харкова.

Найдорожчим виявився майданчик школи №25 на проспекті Тракторобудівників, 87-В за 14,98 млн грн. Специфікація включає штучне покриття із вшитою розміткою, огорожу майданчика для міні-футболу, обладнання для футболу, міні-футболу, баскетболу, стрітболу, пляжного волейболу, комбінованого спортивного і дитячого майданчика, подвійну воєнізовану смугу перешкод, три стола для тенісу і стіл для армреслінгу.

Підсумкові відомості ресурсів і кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та устаткування з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Субпідрядниками є ПП «Донремсервіс», ТОВ «Уніка-Буд» і ПП «Поло-Інвестбуд».

Роботи оплатять протягом трьох місяців після виконання. Гарантійний термін становить десять років. Сума угод на 10% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 160,75 млн грн.

Створений у липні 2017 року харківський «Фоворті Білд» зі статутним капіталом 2 тис грн уперше виграв державні тендери. Фірма належить Володимиру Козуліну, керує нею Джамалдін Ефендієв. Раніше Козулін керував фірмою «Машстройсервис», що також брала участь у цих тендерах.

Ефендієв володів харківським ТОВ «Екомобілі», доки те не переписали на директора Катерину Леонідову. Його син Бахтіяр Ефендієв працює головним спеціалістом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській області.

Засновниками вищевказаного конкурента ТОВ «Машстройсервис» є Галина та Ігор Воробйови. Останній є зятем екс-віце-мера Харкова Олександра Попова, який курував питання спорту. У 2016 році АМКУ порушувало справу про змову підприємців Кристини Воробйової (донька Попова) і Сергія Пироженка на тендері КП «Спорт для всіх» по обладнанню для шкільних майданчиків.

На двох тендерах, крім фірми «Машстройсервис», із переможцем змагалися відповідно ТОВ «Харківспецінвест» і ТОВ «Нік Компані Плюс». Але останнє з нижчою на третину ціною відхилили через невідповідні строки дії тендерної пропозиції та виконання робіт.

Торік суд визнав екс-директора фірми «Машстройсервис» Валерія Воробйова винним у привласненні бюджетних коштів Харкова у розмірі 46 тис грн на реконструкції шкільних спортмайданчиків та засудив його до двох років умовно і штрафу в 4 250 грн.

Як повідомляв Depo.Харків, депутат назвав заступника Кернеса, який зацікавлений у «розпилі» грошей на ремонті транспортної інфраструктури.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X