Харковом курсуватиме незвичайний трамвай

Пасажири трамваю №26 зможуть ознайомитися з правилами пожежної безпеки, поведінки на воді, під час ожеледиці, при виявленні невідомих і вибухонебезпечних предметів

Як повідомили  у прес-службі Харківської міськради, відповідні інформаційні листівки розміщені у двох трамвайних вагонах. Ззовні також з’явилися малюнки на тему надзвичайних ситуацій.

Створювала малюнки протягом трьох тижнів не професійний художник, а майстер з ремонту рухомого складу Салтівського трамвайного депо Ганна Скалозубова.

«Малювання — це хобі. Коли дізналася про таку ініціативу, вирішила взяти в цьому участь. Ці малюнки я вибрала невипадково, у мене п’ятирічний син. Для того, щоб йому було краще запам’ятовувати і сприймати таку інформацію, я вибрала дитячі малюнки і до них вірші. Працювала над ними вранці і ввечері. Син уже запам’ятав правила», — розповіла Скалозубова.

Трамвай №26 для такої акції обрали теж невипадково. Він курсує одним з найдовших маршрутів міста (близько 30 км) — від ст. м. «Індустріальна» до Центрального парку культури і відпочинку імені Горького.

Як зазначив директор Салтівського трамвайного депо Владислав Приймак, за день у цьому трамваї може проїхати близько 2,5 тис. людей.

«За годину-півтори, від кінцевої до кінцевої, люди зможуть почитати ці правила безпеки, запам’ятати. Піклуючись про безпеку наших городян, ми з радістю відгукнулися на ініціативу рятувальників. Якщо буде необхідність, розмістимо таку соціальну рекламу і на інших трамваях», — сказав Приймак.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X