Харківська облрада виділила СБУ на боротьбу з тероризмом 14 млн грн

У Харківській області затвердили регіональну Програму протидії терористичній діяльності на території Харківської області на 2019-2020 роки.

Як передає кореспондент, за відповідне рішення проголосували сьогодні, 6 грудня, під час чергової сесії депутати Харківської обласної ради.

Згідно пояснювальної записки до проекту рішення, метою програми є ефективна протидія тероризму за допомогою виявлення та усунення причин і умов, що можуть призвести до проявів тероризму, захист громадянин, суспільства і держави від тероризму, протидія терористичній діяльності, мінімізації її наслідків.

Програма буде реалізовуватися Управлінням СБУ в Харківській області та іншими структурами за підтримки місцевих органів виконавчої влади, місцевих органів самоврядування, підприємств, установ та організацій.

Документ передбачає зосередження зусиль на: протидії терористичній діяльності; виявленні і припиненні терористичної діяльності; усуненні та мінімізації наслідків терористичної діяльності; покращенні інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення.

Загальний обсяг фінансування за рахунок коштів обласного бюджету – 14 млн грн (по 7 млн грн на кожен рік).

Кошти підуть на виготовлення, придбання, встановлення та введення в експлуатацію для Управління СБУ в Харківській області та координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Харківській області спеціалізованого та спеціального обладнання, засобів, техніки та спорядження, спецавтотранспорту, автотранспорту для спецпідрозділу ЦСО «А».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X