Харківська облрада спростувала інформацію про антигрипозне щеплення депутатів за бюджетні гроші

У Харківській області бюджетні кошти на вакцини від грипу для депутатів не передбачені

Про це йдеться у повідомленні прес-службі Харківської обласної ради.

«Інформація, про те, що Харківська обласна рада планує щеплення депутатського корпусу та виконавчого апарату за бюджетний кошт, якою депутат обласної ради Віктор Кисіль поспішив поділитися із засобами масової інформації, викликає подив. Віктор Кисіль, беручи участь у голосуванні за обласну програму «Здоров’я Слобожанщини» та обласний бюджет, міг переконатися в тому, що виділення коштів на вакцинацію не передбачається у жодному пункті цієї програми та жодній статті витрат обласного бюджету», — йдеться в повідомленні.

В облраді підкреслили, що ініціатива безкоштовного щеплення від грипу депутатів та працівників виконавчого апарату належала профільній комісії обласної ради та передбачає залучення приватних коштів.

«Щоб даремно не розбурхувати громадськість, постійна комісія обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО наголошує, що вакцинація є добровільною справою кожного, а спроба депутата обласної ради Віктора Кисіля дискредитувати обласну раду в очах суспільства є недолугою», — підсумували у раді.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X