Харківська ОДА буде підтримувати розвиток інфраструктури Куп’янщини, — Світлична

У Харківській області мешканці Куп’янщини відзначають 95-річчя району

 Як повідомили   у прес-службі Харківської ОДА, вчора, 20 червня, голова Харківської ОДА Юлія Світлична перебувала з робочою поїздкою в Куп’янському районі Харківської області.

За відомостями прес-служби, Світлична проінспектувала низку об’єктів, відновлення та будівництво яких зараз триває. Зокрема, голова ОДА відвідала Куп’янську ДЮСШ, де за бюджетні кошти капітально відремонтували покрівлю та провели утеплення.

«Розвиток спортивної освіти є безумовним пріоритетом у Харківській області, — сказала керівник облдержадміністрації. – До розвитку спортивної інфраструктури підходимо комплексно: будуємо фізкультурно-оздоровчі комплекси, проводимо ремонти в спортивних школах, поповнюємо інвентар тощо. Дитячо-юнацька спортивна школа в Куп’янську тривалий час не бачила ремонту. Роботи розпочали в 2016 році. Уже зараз маємо сучасний спортивний зал, де створені хороші умови для дітей».

У 2018 році розпочався процес ремонту у внутрішніх приміщеннях дитячої спортшколи. У подальших планах – заміна системи опалення, ремонт у залах боксу, тренажерному залі, підсобних приміщеннях та санвузлах.

Світлична також зауважила, що реконструкція 145-річної будівлі Куп’янського районного будинку культури буде продовжена. Вона зауважила, що на сьогодні вже відремонтовано фасад і проведені внутрішні роботи. «Залишилося завершити деякі інженерні споруди, роботи в фойє та актовій залі. Наступного року також плануємо провести внутрішні роботи в окремих приміщеннях, щоб повністю завершити об’єкт до 2019 року», — сказала голова ОДА.

Світлична також відвідала Глушківський дитсадок, де відновили басейн та відремонтували актову залу. У грудні 2017 року в дитсадку відкрили третю – додаткову – групу, завдяки чому вдалося вирішити питання дошкільної освіти не тільки для дітей з Глушківки, але й з сусідніх сіл – Кругляківка та Сеньківка. Малечу з цих населених пунктів до садку підвозить автобус – окремо від школярів.

Світлична зауважила, що протягом 2017 року в дитсадку капітально відремонтували приміщення для відкриття 3-ї групи, методичний кабінет, сходи, встановили спортивно-ігровий майданчик. Також було оновлено матеріально-технічну базу закладу (придбано все необхідне – від постелі та посуду до меблів). Нова група дитсадку стала першою серед дошкільних закладів Куп’янського району, яка відповідає потребам дітей із інвалідністю. Тут облаштовано пандус та кнопку виклику. До штатного розпису ДНЗ ввели посаду психолога. На даний момент заклад відвідує одна дитина з особливими потребами.

У 2018 році проведені роботи з ремонту актової зали та відновлення басейну за спонсорські кошти.

У свою чергу голова Куп’янської РДА Микола Ситник відзначив, що зараз район завжди може розраховувати на допомогу обласної влади в реалізації проектів розвитку.

На своїй сторінці у «Фейсбук» Світлична запевнила, що обласна влада продовжить підтримувати Куп’янський район. Цього року там будуть відремонтовані та введені в експлуатацію близько 30 об’єктів інфраструктури.

«Обов’язково продовжимо підтримувати і місто, і район. Ремонти шкіл, лікарень, доріг, об’єктів комунального господарства, відновлення спортивних майданчиків та освітлення вулиць. Все це будемо робити. Цього року майже 30 об’єктів», — наголосила вона.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X