Харківська підземка віддала ще 5 млн грн «улюбленій» фірмі, — активісти

КП «Харківський метрополітен» уклало договір без відкритих торгів з ТОВ «Будсервіс-16» на виконання капітального ремонту електродепо «Салтівське» за 4,99 млн грн

За даними «ХАЦ», згідно з договором, до 19 листопада має бути зроблений капітальний ремонт покрівлі та зенітних ліхтарів будівлі головного корпусу ТР-3 та 12-метрового прогону електродепо «Салтівське».

Активісти зазначили, що КП «Харківський метрополітен», згідно з законодавством, має проводити відкриті торги на роботи від 5 млн грн.

Крім цього, «Харківський метрополітен з ТОВ «Будсервіс-16» уклали ще один договір. На поточний ремонт частини асфальтового покриття прилеглої території площею 80 кв. м. Ціна 1 кв. м. поточного ремонту асфальту на прилеглій до будинку зв’язку території коштуватиме метрополітену 719 грн, що, за даними активістів, значно вище ринкових цін.

Власником ТОВ «Будсервіс-16» є Дмитро Дронов, а керівником – Анатолій Шевченко. Фірма за півтора роки отримала вісім замовлень від метрополітену на загальну суму 10,69 млн грн.

Протягом 2017-2018 років «Харківський метрополітен» витратив вже 15 млн грн на капітальний ремонт покрівлі та зенітних ліхтарів головного корпусу електродепо «Салтівське».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X