Харківський бронетанковий завод виготовив понад сотню Т-64 зразка 2017 року

ДП «Харківський бронетанковий завод» на постійній основі посилює українське військо модернізованим танком Т-64 зразка 2017 року

Повідомили у прес-службі державного концерну «Укроборонпром».

У прес-службі підкреслили, що Т-64 є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів українського війська та відмінно показав себе у протистояннях з агресором на Сході України. «Під час модернізації він отримав розширені бойові можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації та нового динамічного захисту, — зазначили у «Укроборонпромі». — За результатами комплексу випробувань, модернізований Т-64 зразка 2017 року, з минулого року серійно постачається до Збройних Сил України».

Загалом ДП «Харківський бронетанковий завод» вже виготовив понад сотню Т-64 зразка 2017 року. «Тобто, кількості вже випущених машин достатньо для переозброєння цілої танкової бригади. Водночас харківське підприємство продовжує роботи з модернізації наявних Т-64 до цього рівня», — додали у держконцерні.

Під час модернізації у бойову машину інтегруються сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танку без її змін, що дозволяє значно зменшити час та витрати для їх інтеграції у системи бойової машини.

Комплектуючі мають високу стійкість до світлових завад та забезпечують роботу при складних умовах, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних завад у інфрачервоному діапазоні.

Водночас у прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу «ударне ядро».

Т-64 зразка 2017 року оснащуються системами супутникової навігації. «Цей навігаційний комплекс працює у автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі «онлайн» обмінюватись надійно зашифрованими даними. Данні про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів, від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією», — зазначили у «Укроборонпромі».

Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями «Либідь К-2РБ», які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв‘язок на дистанції до 70 кілометрів.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X