Харківський «Жилкомсервіс» не розкрадав: Суд виправдав екс-депутата міськради

У Харкові суд виправдав колишнього депутата міської ради Дмитра Мариніна

Як передає Depo.Харків, відповідне рішення сьогодні, 25 червня, ухвалив Жовтневий райсуд Харкова.

«Оцінивши в сукупності докази по кримінальному провадженню, суд приходить до висновку, що вказаними доказами не підтверджується обвинувачення. У діях обвинувачених Мариніна та Зінченка не доведена наявність складу злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України, — сказав суддя. – Обвинувачені підлягають виправданню. Цивільний позов КП «Жилкомсервіс» залишено без розгляду».

«Суд ухвалив Мариніна Дмитра Олексійовича визнати невинуватим у пред’явленому обвинуваченні у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України. На підставі п. 3 ч. 1 ст 373 КПК України виправдати у зв’язку з не доведенням, що у діяннях обвинуваченого є склад кримінального правопорушення», — сказав суддя.

Суд також скасував арешт, накладений на два автомобілі Мариніна.

Довідка Depo.Харків. Екс-депутата Харківської міської ради Дмитра Мариніна, який деякий час очолював КП «Жилкомсервіс», обвинувачували в розкраданні коштів з використанням службового становища в особливо великих розмірах (ст. 191 ч. 4).

Маринин стверджує, що справу проти нього сфабриковано за указом міського голови Геннадія Кернеса. Екс-депутат розповів, що під час перебування на посаді заступника директора КП «Жилкомсервіс», куди його запросив мер, він дізнався про незаконних схемах, які відбувалися як в самому підприємстві, так і навколо нього. Після того як в 2010 році Маринин став депутатом і членом постійної комісії з житлово-комунального господарства, за його словами, у нього з’явилося більше можливостей боротися з цими схемами. Однак з того моменту йому почали погрожувати, а в 2012 році вперше викликали на бесіду в УБЕЗ. Пізніше Мариніну оголосили підозру у вчиненні злочину.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X