Харківський суд на 11 років кинув за ґрати шпигуна з Ірану

У Харківській області засудили іноземного шпигуна до 11 років позбавлення волі

Повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

За даними відомства, прокуратура довела провину громадянина Ірану у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 114 КК України (шпигунство).

За словами керівника відділу прокуратури області Павла Угровецького, Орджонікідзевський районний суд підтримав позицію прокурорів та призначив покарання у вигляді 11 років позбавлення волі.

Інформація про 30-річного аспіранта одного з вишів Харкова надійшла до Служби безпеки України у серпні 2016 року. Згідно з оперативними даними, іноземний студент зустрічався зі співробітником наукової установи, одним з напрямків роботи якої є дослідження у військовій сфері. Під час зустрічей він намагався випитати інформацію, яка містить державну таємницю. Зрештою іноземець домовився з науковим співробітником, що останній продасть йому певні наукові роботи.

Однак науковий співробітник повідомив про пропозицію до спецслужб та під час продажу нібито наукової роботи аспірант був затриманий.

Провину обвинувачуваний так і не визнав, проте зібраних на стадії досудового слідства доказів було достатньо для вироку.

Вирок було оголошено 25 червня 2018 року. Рішення суду не набуло чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X