Харківських водіїв просять оминати перехрестя Шевченка та Матюшенка

Автомобілістів просять обмежити проїзд на перехресті вулиць Шевченка та Матюшенка, де йде реконструкція

Повідомили у прес-службі Харківської міськради з посиланням на директора Департаменту інфраструктури Сергія Дульфана.

За його словами, в ніч з 30 на 31 липня в районі перехрестя вул. Шевченка — вул. Матюшенка та на прилеглих вулицях будуть встановлені дорожні знаки, що вказують, як об’їхати цю ділянку. При цьому, щоб уникнути пробок, автомобілістів просять по можливості обрати інші маршрути пересування.

«Через п’ять — десять днів транспортні потоки перерозподіляться і нормалізуються. Але я прошу харків’ян, для яких перехрестя вулиць Шевченка і Матюшенка є частиною основного маршруту, щоб вони тимчасово обрали об’їзні дороги: це може бути вулиця Академіка Павлова і Окружна дорога з будь-яким із зручних для них в’їздів до міста», — зазначив Дульфан.

Як повідомив начальник управління транспортної інфраструктури та організації дорожнього руху Костянтин Туренко, для об’їзду перехрестя були спеціально облаштовані три нові ділянки дороги, в тому числі для в’їзду з Салтівки, а також для забезпечення в цьому районі кругового потоку транспорту.

«Таким чином, по вулиці Шевченка, на ділянці від вулиці Арктичної, буде організований односторонній рух, і весь транспорт виїжджатиме на вулицю Мойсеївську. Далі по колу транспорт рухатиметься проти годинникової стрілки на нових ділянках дороги. Транспорт, який рухається з центру по вулиці Шевченка, йтиме по новій пробивці на вулицю Арктичну, через парковку супермаркету «Рост», з подальшим виїздом на вулицю Шевченка», — зазначив Туренко.

За словами старшого інспектора з особливих доручень відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Харківській області Олексія Лисікова, на період ремонтних робіт у цій частині міста буде обмежений рух вантажного транспорту, який зможе доїжджати лише до вулиці Кольцовської. Також, за його словами, у зв’язку з відключенням світлофорів регулювати рух транспорту на даній ділянці будуть патрульні.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X