Харківські дорожники віддадуть одеситам майже 2 млрд грн за ремонт траси

Служба автомобільних доріг у Харківській області уклала угоду з ТОВ «Автомагістраль-Південь» щодо ремонту дороги вартістю 1,699 млрд грн

Повідомили у «Харківському антикорупційному центрі».

За даними центру, мова йде про поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський з розробкою проектно-кошторисної документації.

За вказану суму планують відремонтувати ділянку довжиною 130 км.

Через проблеми з документами до аукціону не допустили чотирьох учасників. Зокрема, ТОВ «Техно-Буд-Центр», KAZAHDORSTROY LIMITED LIABILITY COMPANY, ПП «Полтавабудцентр» та ТОВ «Славдорстрой». Останні подали скаргу до АМКУ, але забрали її назад.

Конкурентами переможців були турецька «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» та ТОВ «Ростдорстрой».

Власниками ТОВ «Автомагістраль-Південь» є мешканці Одеської області Валерій Коротков та Олег Наливанний. Більшість техніки, яку підприємство вказує в матеріально-технічній базі, орендована в ТОВ «Белогві». Засновник останнього є ВЕСПАРК БІЗНЕС ЛТД, зареєстроване на островах в Індійському океані.

Бенефіціаром вказаний Олександр Бойко з Одещини. Крім того, фірма «Шляховик-97» Бойка буде поставляти асфальтобетонні суміші.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X