Харківські комунальники відмінили скандальний тендер на 55 млн грн

Тендерний комітет комунального підприємства «Харківводоканал» одноголосно проголосував за відміну скандального тендеру на реконструкцію водоводу

Як повідомили Depo.Харків у «Харківському антикорупційному центрі», тендерний комітет КП одноголосно відмовив в участі у закупівлі та відхилив тендерні пропозиції і ТОВ «Укртунельбуд», і ТОВ «Національні будівельні стратегії», у зв’язку з тим, що підприємства є пов’язаними особами в розумінні закону «Про публічні закупівлі».

Як повідомляв Depo.Харків, «Харківводоканал» мав намір укласти договір щодо реконструкції водоводу від Лідного до 26-ї насосної станції з ТОВ «Укртунельбуд» на 54,6 млн грн.

Власниками ТОВ «Укртунельбуд» є ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» (98% внесок в статутному фонді) та Анатолій Павлович Гальчук (2%).

Керівником ТОВ «Укртунельбуд» є Павло Анатолійович Гальчук, син Анатолія Гальчука.

Власниками ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» є все той же Гальчук Анатолій Павлович (20% внесок в статутний фонд) та ТОВ «Бас-Інвест» (80%). Керівником ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» є знову ж таки Гальчук Анатолій Павлович.

Єдиним конкурентом на тендері КП «Харківводоканал» було ТОВ «Національні будівельні стратегії». Власниками ТОВ «Національні будівельні стратегії» є львів’янин Євгеній Ковтун (45% внесок в статутний фонд), одесит Костянтин Ігін (10%) та той же Анатолій Гальчук (45%).

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X