Харківські курсанти підкорюють небо на надлегких літаках

Близько 30 другокурсників льотного факультету  Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба виконали перші самостійні польоти на літках типу ХАЗ-30

Про це повідомили у Регіональному медіа-центрі Міноборони України.

За даними відомства, майбутні військові пілоти перетнули «екватор» аеродромного навчання: залишили позаду половину часу, відведеного для льотного вишкілу, та записали до льотних книжок по близько 15 годин із запланованих 45.

«З 30 травня до середини вересня на одному із аеродромів товариства сприяння обороні України, розташованого неподалік Харкова, курсанти-льотчики вдосконалюють свою професійну майстерність, — розповіли у медіа-центрі. — До цього часу вони разом із льотчиками-інструкторами на швидкостях до 200 кілометрів на годину на висотах від 150 до 1 000 метрів успішно відпрацювали політ по колу та у зону на простий пілотаж. Після цього їх допустили до самостійного керування легкомоторним літаком».

За словами, начальника льотного факультету ХНУПС Геннадія Дубовика, польоти на ХАЗ-30 є першим рівнем підготовки. На другому — хлопці підійматимуться у небо на реактивних Л-39 «Альбатрос» та транспортних Ан-26. І вже після цього курсанти сідатимуть у кабіну бойових літаків типу МіГ-29, Су-27 чи Су-25.

У свою чергу випускники вишу до вересня опановуватимуть бойові літаки та вертольоти.

«Результатом копіткої роботи наших п’ятикурсників у навчальних класах чи на аеродромах є те, що у жовтні по випуску хлопці матимуть по близько 275 годин загального нальоту», — додав Дубовик.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X