Харківські оборонні заводи можуть отримати авіазамовлення від Пакистану

Укроборонпром домовляється про ремонт і модернізацію авіації для Військово-повітряних сил Пакистану.

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі ДК «Укроборонпром», під час міжнародної оборонної виставки IDEAS-2018 відбулися переговори представників «Укроборонпрому» із командувачем Військово-повітряних Сил, головним маршалом авіації Пакистану Муджахідом Анвар Ханом.

За відомостями прес-служби, сторони висловили високу оцінку двостороннім взаєминам у сфері авіації. Було досягнуто домовленості щодо аналізу і моніторингу всіх чинних двосторонніх угод. Цей результат стане основою дорожньої карти для подальших більш глибоких двосторонніх взаємин.

Хан наголосив, що його країна зацікавлена у максимальній співпраці з Україною у сфері авіації. Серед перспективних проектів, які можуть бути реалізовані вже ближчим часом, він назвав послуги підприємств «Укроборонпрому» з капітального ремонту транспортних літаків, які свого часу поставила Україна.

Також ідеться про надання послуг з підготовки пакистанських спеціалістів, які вже прибули в Україну, з ремонту окремих агрегатів. Було відзначено ґрунтовне зацікавлення Пакистану у послугах з ремонту і модернізації гелікоптерів, які знаходяться на озброєнні ВПС Пакистану. Сторони визначили низку кроків щодо оптимізації логістичної політики у взаєминах.

Українська делегація наголосила, що готова надати партнерові максимально широке коло авіаремонтних послуг.

Довідка Depo.Харків. Міжнародна оборонна виставка IDEAS-2018 проходить у м. Карачі (Ісламська Республіка Пакистан) з 27 по 30 листопада. Форум відбувається раз у два роки, та є одним із найбільших у південно-азійському регіоні, який на сьогодні відкриває значні перспективи для України у сфері розвитку військово-технічного співробітництва.

У Харківській області до складу ДК «Укроборонпром» входять: Державне підприємство «110 Харківський автомобільний ремонтний завод», Державне підприємство «126 Харківський автомобільний ремонтний завод», Державне підприємство «Харківський бронетанковий ремонтний завод», Державне підприємство «Балаклійський ремонтний завод», Державне підприємство «Чугуївський авіаційний ремонтний завод», Казенне підприємство «Зміївський ремонтний енергомеханічний завод», Державне підприємство «Харківський завод транспортного устаткування», Державне підприємство «Харківський машинобудівний завод «ФЕД», Казенне підприємство «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. О. Морозова», Державне підприємство «Харківське агрегатне конструкторське бюро», Казенне підприємство Харківське конструкторське бюро з двигунобудування, Державне підприємство «Харківський приладобудівний завод ім. Т. Г. Шевченка», Державне підприємство «Завод імені В. О. Малишева», Ізюмський казенний приладобудівний завод.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X