Харківські силовики викрили міжрегіональну банду, яка зламувала банківські системи

Правоохоронці викрили міжрегіональне угруповання, яке займалося зламуванням автоматизованих банківських систем.

За даними відомства, співробітники Служби безпеки викрили міжрегіональне організоване угруповання, яке спеціалізувалося на викраденні грошей через зламування автоматизованих систем банківських терміналів.

Оперативники встановили, що до складу угруповання входили мешканці Харкова, Києва та Київської області. Зловмисники підшукували підставних осіб, на яких оформлювали банківські карткові рахунки. З використанням спеціальних технічних засобів ділки спотворювали інформацію про нібито зарахування на вказані рахунки грошей через термінали самообслуговування, а потім знімали готівку в банкоматах.

Також учасники угруповання намагалися налагодити виготовлення підробленої валюти з нанесенням на фальшиві банкноти деяких захисних елементів.

Правоохоронці затримали двох зловмисників у Кривому Розі під час чергового зняття готівки.

Під час слідчих дій у помешканнях учасників групи співробітники спецслужби виявили банківські картки, оформлені на підставних осіб, та обладнання для спотворення роботи банківських терміналів. Також виявили друкарське устаткування, кліше, металеві матриці для виготовлення підроблених грошей та зразки саморобних банкнот.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії. Вирішується питання щодо додаткової кваліфікації дій фігурантів справи за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 361 Кримінального кодексу України, повідомлення про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X