Харківські силовики допомогли блокувати схему, за якою в країну ввезли півтисячі нелегалів

Служба безпеки блокувала масштабне переправлення нелегалів до України

Про це   повідомили у прес-центрі СБУ.

За даними відомства, співробітники контррозвідки СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області припинили діяльність організованого угруповання, учасники якого незаконно переправляли в Україну вихідців з країн так званого «міграційного ризику».

Правоохоронці встановили, що кілька громадян України через спеціалізовані ресурси і особисті контакти отримували замовлення та в подальшому підробляли документи для отримання візи для в’їзду в країну. Виготовлені підробки надсилалися «клієнтам» поштовими службами. Оплата послуг проводилась через банківські картки, оформлені на підставних осіб.

За період 2017-2018 років зловмисники встигли «оформити» фальшиві документи понад 500 особам.

Оперативники одночасно затримали у Києві та Одесі трьох осіб, причетних до організації нелегального бізнесу. Під час санкціонованих обшуків за місцями їх проживання, роботи та у транспортних засобах правоохоронці вилучили значну кількість підроблених документів та обладнання для їх виготовлення.

У ділків, зокрема, виявлені чисті бланки державних установ, банків, комерційних структур, штампи і печатки вітчизняних та іноземних державних органів, відповідне технічне обладнання, принтери, комп’ютерну техніку, банківські карти, їх заготовки, а також обладнання для їх програмування, грошові кошти в сумі близько півтора мільйона гривень. Крім цього, у фігурантів вилучена незареєстрована вогнепальна та травматична зброя, а також набої.

Трьом затриманим повідомлено про підозру в скоєнні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X