Харківські сумоїсти завоювали п’ять золотих нагород Кубку Європи

Харківські сумоїсти переможно виступили на Кубку Європи, що проходив у Угорщині.

Повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в етапі Кубка Європи з сумо взяли 450 спортсменів з дев’яти країн. Збірна України показала найкращий результат та посіла перше загальнокомандне місце. Харківські сумоїсти завоювали п’ять золотих, три срібні та сім бронзових медалей.

Переможцями етапу Кубка стали:

— Антон Чуєв (вагова категорія — до 100 кг серед чоловіків);

— Володимир Бєлєвцов (вагова категорія — до 70 кг серед спортсменів до 21 року);

— Демід Караченко (вагова категорія — до 85 кг серед спортсменів до 21 року);

— Ярослав Гамов (вагова категорія — понад 95 кг серед спортсменів до 16 років);

— Марія Дрбоян (абсолютна вагова категорія серед жінок). Крім того на рахунку Дрбоян була срібна медаль у ваговій категорії понад 80 кг серед жінок.

Також срібними призерами стали Станіслав Вірченко (вагова категорія — до 55 кг серед спортсменів до 16 років) та Дарина Коритіна (вагова категорія — понад 70 кг серед спортсменок до 18 років).

Бронзовими призерами стали: Тимур Пасечник (вагова категорія — до 55 кг серед спортсменів до 16 років), Дмитро Лисняк (вагова категорія — до 65 кг серед спортсменів до 16 років), Андрій Анненков (вагова категорія — до 92 кг серед спортсменів до 21 року), Аркадій Рубін (вагова категорія — до 100 кг серед спортсменів до 21 року), Демід Караченко (вагова категорія — до 85 кг серед чоловіків) та Таїсія Редченко, яка здобула медалі в змаганнях серед жінок в абсолютній ваговій категорії та у вазі понад 80 кг.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X