Харківські танкісти розпочали активну фазу підготовки до параду на День Незалежності

Курсанти Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» готуються до параду військ з нагоди Дня Незалежності України

Як повідомили   у харківському Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, по 3 години на день проводять на плацу курсанти Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ», які візьмуть участь у параді військ 24 серпня.

За відомостями медіа-центру, очолює парадний підрозділ начальник військового інституту полковник Олександр Серпухов.

«Наприкінці травня хлопці перейшли до активної фази занять на плацу. Відтоді по близько трьох годин на добу вони відшліфовують свої навички у супроводі військових музикантів», — зауважив офіцер.

Він додав, що підготовка здійснюється поетапно, від одиночного стройового навчання без зброї та стройової злагодженості шеренг хлопці поступово переходять до стройової злагодженості парадного розрахунку в цілому. Для більш якісної підготовки призначено старших шеренг із числа офіцерів, які мають досвід участі у подібних заходах.

За словами Серпухова, у середині липня він із підлеглими переїдуть на Київщину, де продовжать стройовий вишкіл і візьмуть участь у спільних тренуваннях.

Понад половини військовослужбовців із парадного розрахунку Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» вже брали участь у військовому параді в Києві минулими роками. Також у значній частині особового складу на грудях будуть нагороди за участь у різних миротворчих операціях та бойових діях на Сході України.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X