Харківські чиновники витратять понад 40 млн грн на ремонт новенького ЦНАПу

Харківська міськрада уклала угоду щодо проведення ремонтних робіт у Центрі надання адміністративних послуг, який відкрили 1 вересня

Як повідомили Depo.Харків у «Харківському антикорупційному центрі», Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав угоду з ТДВ «Житлобуд-2» щодо проведення ремонтних робіт загальною вартістю 43,57 млн грн.

За відомостями ХАЦ, про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про реконструкцію будівлі по проспекту Тракторобудівників, 144 під центр адміністративних послуг.

У техзавданні вказано, що планується виконати додаткові роботи на завершальній стадії будівництва.

Мова йде про уточнення окремих планувальних, конструктивних та технологічних рішень будівлі, додаткове улаштування внутрішніх інженерних систем, пусконалагоджувальні роботи на внутрішніх інженерних системах, улаштування підлог, оздоблення приміщень, облаштування зали приймання громадян, благоустрій прилеглої території.

Єдиним конкурентом із різницею в ціні у чверть відсотка було ПрАТ «Трест Житлобуд – 1» Олександра Харченка – екс-депутата Харківської облради від Партії регіонів, а нині – члена виконкому Харківської міськради.

Основними засновниками «Житлобуду-2» є член Харківського виконкому Юрій Кроленко (50%) та екс-депутат Харківської міської ради Олександр Конюхов (18,5%).

Субпідрядником буде ТОВ «Інженерно-виробнича фірма «Рівас» Маргарити Зайцевої.

У травні був підписаний договір на проведення реконструкції цієї будівлі на суму 80 млн грн.

Довідка. Найбільший в Україні за розміром і кількістю сервісів Центр надання адміністративних послуг, що відкритий у Харкові, збудований за кращими грузинськими зразками.

Сучасна будівля має п’ять поверхів, там працюватиме 320 працівників.

У центрі планується надання 183 послуг соціального характеру, 24 – пенсійної сфери, 10 — щодо реєстрації актів цивільного стану, 6 – міграційної служби (в тому числі передбачені послуги з видачи закордонних паспортів та ID-карток), 17 – Державної фіскальної служби, 34 – департаментів ХОДА, 50 – із надання дозвільних документів, 104 – місцевих послуг.

Крім того, центр надаватиме низку ексклюзивних послуг. Тут працюватиме «Вікно для іноземців», де можна буде зареєструвати місце постійного проживання чи тимчасового перебування, оформити громадянство або отримати консультаційні послуги. У «Молодіжному вікні» зареєструють шлюб, народжену дитину, візьмуть на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов тощо.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X