Харківщина витратить 50 млн грн на дорогу в бік Дніпра

У 2018 році в Харківській області має продовжитися ремонт траси Київ — Харків – Довжанський та дороги Чугуїв — Мілове

Як повідомили   у прес-службі Харківської області, про це сьогодні, 8 лютого, заявив заступник голови ОДА Євген Шахненко.

Зокрема, за його словами, серед пріоритетних напрямків залишається траса М03 «Київ — Харків — Довжанський»: область отримає цільову субвенцію з державного бюджету на закінчення робіт на ділянці від Ізюма до кордону з Донецькою областю. Також продовжаться роботи на дорозі Чугуїв — Мілове.

«Плануємо повністю закінчити ремонт дороги Харків — Охтирка — Суми. Це стало можливим завдяки тому, що в минулому році ми побудували Губарівський шляхопровід — невіддільну частину дороги», — зазначив Шахненко.

Також продовжаться роботи на напрямку Дергачі — Козача Лопань.

«У минулому році ми відремонтували найважчу ділянку дороги протяжністю 2,5 км коштом «митного експерименту». У цьому році заплановано відремонтувати ще 3-4 км важких ділянок, на це передбачено близько 12 млн грн», — уточнив Шахненко.

У минулому році почалися ремонтні роботи на трасі Мерефа — Лозова — Павлоград. У цьому році напрямок також — серед пріоритетних, на продовження робіт передбачено близько 50 млн грн.

«Харків-Безлюдівка-Зміїв-Балаклія — в минулому році на цій дорозі був проведений тільки ямковий ремонт, у цьому році приділимо цьому напрямку серйозну увагу. Важливі дороги — Зміїв-Мерефа і Зміїв-Таранівка. Будемо закінчувати роботи в бік Вовчанська. Також серед першочергових — дороги між Печенігами і Великим Бурлуком, між Старим Салтовом і Приколотним», — розповів Шахненко.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X