Харківщина готова втілювати нові рішення у сфері освіти, — Світлична

На реалізацію реформи початкової школи в Україні спрямовано понад 1 млрд грн

Повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на міністра науки і освіти України Лілію Гриневич, яка сьогодні, 2 липня, разом з головою ОДА Юлією Світличною бере участь у конференції EdCamp Ukraine — 2018, що проходить у Харкові.

«Понад тисячі вчителів, фахівці з 11 країн світу долучаться до дискусій, щоб знайти шляхи вдосконалення української школи. Невимушена обстановка і відверта розмова дозволять їм сформувати пропозиції, які разом з Міністерством науки і освіти та органами влади ми зможемо запровадити в практику. Маємо гарні результати розвитку сфери освіти Харківщини, і з радістю будемо приймати та втілювати нові рішення», — сказала Світлична.

За словами Гриневич, основною ідеєю нової школи є підготовка дітей до життя.

«2018 рік — рік запуску нової української школи. У вересні першокласники прийдуть навчатися за новим стандартом. Це новий зміст та методи, які дають можливості дітям сформувати навички, потрібні для життя в 21 сторіччі, — зазначила міністр. — Щоб оновити освітній простір, понад 1 млрд грн виділено з державного бюджету плюс кошти місцевих бюджетів. 22 тисячі вчителів, які навчатимуть дітей у першому класі, та 17 тисяч вчителів, які навчатимуть іноземної мови в першому класі, пройшли спеціальні курси підвищення кваліфікації. Адже для того, щоб навчити дітей відстоювати думку, мислити, відрізняти добро від зла, потрібні інші методики. EdCamp Ukraine дає змогу вчителям обмінюватися цими методиками. Проект дає учителям нові уміння та натхнення».

Довідка …. EdCamp — це конференції, які проводять самі учасники. Вони призначені для отримання інтерактивного професійного досвіду та є зразком неформальних, демократичних зустрічей. EdCamp організовується за принципом «жодних обов’язкових спікерів і доповідей». Сесії не плануються аж до дня проведення, коли учасники можуть вільно обирати і сприяти розвитку будь-якої із запропонованих тем. Найпоширеніші теми EdCamp’ів — освітні технології, педагогіка, вирішення проблем у класі.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X