Харківщина залучить 700 млн грн іноземних інвестицій, — Світлична

Зокрема, в Харкові запланований проект модернізації підприємства «Мівіна»

Про це  повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, сьогодні, 3 квітня, голова регіону Юлія Світлична провела зустріч з генеральним директором Nestlé в Україні та Молдові Ансгаром Борнеманом.

Під час зустрічі обговорювалися питання залучення інвестицій у регіон. Зокрема, мова йшла про впровадження проекту модернізації підприємства «Мівіна», метою якого є подальший розвиток фабрики, покращення умов праці та підвищення конкурентоспроможності продукції.

«Проект розрахований на два-три роки. Його реалізація надасть можливість у перспективі збільшити кількість робочих місць, а до кінця 2018 року — підвищити зарплату на підприємстві в середньому на 15%. Ми, безумовно, сприяємо тим ініціативам, які нададуть можливість розширити виробництво, залучити нові технології, модернізувати потужності, збільшити кількість виробленої продукції, яку можна буде відправляти на експорт, — сказала Світлична. — Розраховуємо на співпрацю з керівництвом Nestlé. Хочу подякувати компанії за ту довіру, яку вона надає Харківській області, тим самим надаючи можливість розвивати внутрішній та зовнішній ринки Харківщини та підвищити активність бізнесу».

Як зазначив Борнеман, розмір інвестицій у Харківську область складе близько 700 млн грн.

«Ми плануємо модернізувати виробництво, вдосконалити всі процеси, покращити умови праці та технології виготовлення продукції, — сказав гендиректор Nestlé в Україні та Молдові. – Харківська область має велику перевагу на сьогодні. Це той регіон, де сконцентровано велику кількість висококваліфікованих кадрів. Будемо сподіватися, що інвестиції принесуть користь Харківському регіону зараз і в довгостроковій перспективі».

Світлична наголосила, що в регіоні приділяється велика увага міжнародній співпраці та залученню іноземних інвестицій.

«Той факт, що іноземні інвестори готові вкладати кошти в модернізацію підприємств у Харкові, свідчить про довіру до області та впевненість у безпеці нашого регіону, — сказала Світлична. — Якщо Nestlé матиме плани щодо розширення свого виробництва, ми надамо належні умови для розвитку бізнесу. Ми чекаємо на іноземних партнерів, щоб мати змогу будувати на Харківщині нові заводи, розвивати підприємства, створювати нові робочі місця, збільшувати надходження до бюджету — задля подальшого розвитку нашого регіону».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X