Харків’янам підняли тарифи на квартплату

У Харкові затримали нові тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

Про це   повідомили у прес-службі Харківської міськради із посиланням заступник мера — директор департаменту економіки та комунального майна Михайла Фатєєва.

За його даними, середній розмір квартплати зросте з 2,83 грн до 3,4 грн за 1 кв. м.

За його словами, підставою для підвищення стало зростання мінімальної заробітної плати, що викликало необхідність підвищення її працівникам комунального господарства. Так, планується збільшити їхню середню заробітну плату до 4477 грн, зараз вона, відповідно до нинішнього тарифу, становить 3 722 грн.

«Це мінімально необхідний розмір збільшення. Таким чином, буде можливість платити зарплату працівникам згідно з чинним законодавством, тобто не меншу, ніж мінімальна. Це не високий рівень заробітної плати, оскільки середня по місту становить 7 156 грн. Додаткове збільшення зарплати спричинило б ще більше зростання вартості послуги, тому прийнято оптимальне рішення, яке дасть можливість і виплачувати зарплату, і не так високо піднімати тариф», — зазначив Фатєєв.

Він підкреслив, що вартість послуги затверджується для кожного будинку окремо, оголошення з новими тарифами на квартплату були розвішені на кожному з під’їздів житлових будинків міста. Також про коригування тарифів повідомлялось у газеті «Харьковские известия».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X