Харків’янин отримав довічне за розстріл двох людей

Чоловік двічі вистрілив у товариша та ще чотири рази у другу жертву

Як повідомили   у прес-службі прокуратури Харківської області, Орджонікідзевський районний суд визнав винним 37-річного харків’янина у подвійному вбивстві (п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України).

За даними керівника місцевої прокуратури №3 Руслана Скуратовича, обвинуваченого засуджено до найвищої міри покарання — довічного позбавлення волі.

«Судове слідство тривало більше п’яти років. На самому початку розслідування обвинувачуваний повністю визнав свою вину та давав свідчення, але у подальшому повністю заперечив свою причетність до злочину. Однак прокуратура надала суду достатньо доказів, що підтверджують провину чоловіка», — розповів Скуратович.

Прокурор довів у суді, що 30 листопада 2011 року близько 20:00 обвинувачуваний перебував в одному з комп’ютерних клубів міста. До нього підійшов знайомий разом зі своїм товаришем та став вимагати пригостити пивом або дати на алкоголь гроші. У разі незгоди чоловіки обіцяли «вмовити» фізично.

Обвинувачуваний погодився, але повідомив, що грошей у нього при собі немає і за ними потрібно йти додому. Однак там замість коштів він взяв саморобний револьвер.

Дорогою до кіоску чоловік вихопив зброю та один раз вистрелив у голову товариша і ще чотири рази у голову знайомого жертви. Потім зробив ще один — «контрольний» постріл у голову товариша.

Від отриманих травм останній помер на місці. Другий молодик — за місяць у лікарні.

З місця злочину зловмисник утік. Револьвер викинув у сміттєвий бак біля одного з будинків на проспекті Петра Григоренка. Затримали його вже наступного дня.

Вирок не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X