Харків’яни скаржаться у поліцію на неправильну агітацію

Харківські правоохоронці перевіряють повідомлення про можливе порушення виборчого законодавства.

Повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.

За даними поліції, повідомлення про порушення надійшли від спостерігачів громадської організації «Опора» та від жителів Харкова і області.

Мешканець Київського району повідомив про бігборд з зображенням кандидата в президенти України по вулиці Леся Сердюка, який не містить вихідних даних.

Спостерігач громадської організації «Опора» на вулицях Миру та Перемоги у селищі Краснокутськ Харківської області виявив агітаційні листівки кандидата, які також не мали відповідних вихідних даних.

Житель міста Вовчанськ Харківської області повідомив про невідомих, які розповсюджують інформаційні бюлетені, у яких не зазначені реквізити тиражу та дані відповідальних за випуск.

Всі повідомлення в поліції зареєстровані і перевіряються.

Загалом під час виборчої компанії на Харківщині зареєстровано 70 заяв про можливі порушення Закону «Про вибори». Три з них перевіряються у рамках кримінального провадження.

Як повідомляв Depo.Харків, у селищі Кегичівка Харківської області виявили зіпсовану зовнішню рекламу чинного президента і учасника президентських перегонів Петра Порошенка.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X