Харків’янки вибороли «золото» Кубку України з плавання

Харків’янки здобули золоті медалі Кубку України з плавання «Містер Батерфляй», який проходив у Запоріжжі

Повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

Харківські плавці вибороли 12 медалей, в тому числі шість золотих. Участь в змаганнях брали понад 300 спортсменів з 15 областей України та Києва.

Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу підіймалася харків’янка Дар’я Наджафова, яка перемогла на дистанціях 50 м батерфляєм та 50 м вільним стилем. Також дві золоті медалі здобула Еліна Мясоєдова, яка була першою на дистанціях 400 м вільним стилем та 800 м вільним стилем. Марина Колесникова перемогла на дистанції 100 м на спині та посіла друге місце на дистанції 200 м на спині.

Ще одну золоту медаль виборола Карина Снітко. Харків’янка перемогла в жіночій естафеті 4×100 м вільним стилем у складі збірної команди України. Крім того на рахунку Снітко була бронзова медаль на дистанції 400 м вільним стилем.

У свою чергу в цій же жіночій естафеті 4×100 м вільним стилем команда Харківської області, до складу якої увійшли Таїсія Коростій, Євгенія Стецуріна, Дар’я Лещенко та Вікторія Каращенко посіли друге місце.

Також призерами Кубку України стали: Тетяна Євмінова – друге місце – 100 м батерфляй, третє місце – 200 м комплексне плавання, а також Бакр Кзибер, який виборов бронзову медаль на дистанції 400 м комплексним плаванням серед чоловіків.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X