Харчування військових на Київщині перевірять ревізори з ХНУПС, який «світився» у скандалі з їжею

Комісія Харківського національного університету Повітряних Сил перевіряє організацію харчування в одному з навчальних центрів на Київщині

За даними відомства, у зв’язку із критичними зауваженнями з боку військовослужбовців щодо якості харчування в їдальні одного з навчальних центрів у Василькові, на місце прибули представники командування Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба.

«Комісія має підтвердити або спростувати наявність недоліків в організації харчування військовослужбовців навчального центру, забезпечити усунення виявлених порушень керівництвом військової частини», — сказано в повідомленні.

В Міноборони додали, що відповідно до розробленого на 2018 рік плану-графіку переходу військових частин на нову систему харчування, перехід вказаної в/ч запланований до 5 вересня. «На даний час в їдальні проводяться ремонтні роботи, здійснюється закупівля новітнього технологічного обладнання», — додали у відомстві.

Довідка …. У листопаді 2017 року головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляв, що у їдальні та їжі в ХНУПС були виявлені таргани та хробаки. Однак командування університету тоді заявило про відсутність скарг на якість харчування.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X