Чавунна решітка за ціною MacBook у Харкові: Початкова вартість виробу виявилася лише 200 грн

Початкова вартість чавунних декоративних решіток, які у Харкові придбали за ціною, що дорівнює вартості MacBook, була у 134 рази меншою від цін у кошторисах.

Про це Depo.Харків повідомили у «Харківському антикорупційному центрі» з посиланням на ухвалу Дзержинського райсуду.

Слідчі встановили, що підрядник, який встановлював декоративні решітки по алеї вздовж саду Шевченка та алеї вздовж майдану Свободи, ТОВ «БК «Спецбухтехнологія», придбав ці решітки у ТОВ «БВКФ Технікабуд» по 28 694 грн за штуку. В свою чергу ця фірма купила решітки у сєвєродонецького підприємства з ознаками фіктивності ТОВ «Сіндас» по 28 407 грн за 1 шт.

ТОВ «Сіндас» придбало чавунні решітки у підприємства з ознаками фіктивності ТОВ «Вінгерт» по 213,6 грн за 1 шт. Відомості, щодо закупівлі чавунних решіток у ТОВ «Вінгерт» відсутні.

ТОВ «Вінгерт» зареєстроване у Києві. Власником та керівником фірми є мешканка Дергачів Людмила Чантурія.

Грошові кошти, що надійшли на розрахункові рахунки ТОВ «Вінгерт» у якості оплата за начебто поставлені чавунні решітки у 2017 році, були виведені у готівку, та привласнені особами, причетними до кримінального правопорушення.

Як повідомляв Depo.Харків, слідчі Шевченківського відділу поліції встановили, що роботи з улаштування чавунних декоративних решіток виконувалися співробітниками СКП «Харківзеленбуд», замість підрядника — ТОВ «БК «Спецбудтехнологія». Кошти були перераховані на рахунки приватників.

Вартість однієї решітки в кошторисах вказана – 28 694 грн. Приблизно за таку ж ціну можна придбати Apple MacBook. У той же час той же підрядник, ТОВ «БК Спецбудтехнологія», у систему «Прозорро» 30 травня 2017 року завантажив договір з кошторисами на ремонт зеленої зони по вулиці Сумській, який мали виконувати влітку 2017 року. Там вартість чавунних декоративних решіток вказана – 11 770 грн/шт.

Крім цього, АМКУ встановив, що обидві фірми, які брали участь в аукціонах, — ТОВ «БК Спецбудтехнологія» та ТОВ «Декорбудсервіс», є пов’язаними між собою.

Читайте також: Чавунна решітка за ціною MacBook: Новий «тендерний» мем Кернеса

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X