Чим жила Україна: Залізна леді Дніпра, кривава річка та невгамовний патріот

Україна настільки велика, що жителі одного регіону часто не знають, чим живуть їхні сусіди

Те, що відбувається в Україні, чогось дивує іноземців, та для українців це буденність. Детальніше про те, як минув тиждень, у дайджесті Depo.ua.

Київ

На Ferrari, та ще й з боргами — це про киянина, який не платив з 2016 року аліменти своїй 6-річній дитині і завинив їй цілих 245 тисяч гривень. Через це держсистема електронних торгів арештованим майном виставила на продаж круту Ferrari, аукціон призначили на 2 липня. Стартова ціна автівки становить 2 157 659 гривень, тож у тих, хто «поклав око» на червону «тачку», є місяць, аби знайти гроші.

Колись на столичному стадіоні «Старт» вирувало спортивне життя, а зараз це місце язик не повертається назвати стадіоном. Трибуни вкриті бур’яном та густими зеленими кущами, під пошарпаними лавками лежать пляшки з-під пива. Сумна картина, враховуючи те, що столична влада обіцяла розпочати реконструкцію «Старту». З тих пір минуло майже шість місяців, а процес відновлення так і не розпочався.

От вже ці роми, все їм місця мало. Прийшли табором в улюблене місце мешканців Голосіївського району, Голосіївський парк, та розбили там свої намети. Роми розперезались не на жарт: валили ліс, деревину пускали на дрова для обігріву та приготування їжі, відганяли працівників служби охорони та активістів, кидались камінням в тих, хто хотів потрапити на захоплену територію. Люди жалілись, що поліція не квапилась їхати в це пекло. Зате наступного дня, коли на місце подій навідалися не тільки лісничі, а й представники Нацкорпусу з журналістами, поліція приїхала на виклик дуже швидко.

Харків

Біля одного з харківських цвинтарів поліцейські влаштували справжні жнива конопель. Ділянка з наркотичною рослиною була чимала, кущі подекуди сягали пояса. Поліцейські вилучили 1 453 нарковмісні рослини і зробили «пам’ятні» світлини.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X