Чиновниця Кернеса, у якої знайшли коштовностей на 600 тис. грн, не з’явилася до суду

Голова Новобаварської районної адміністрації Харкова Тетяна Цибульник не з’явилася на попереднє засідання суду у справі про декларування недостовірної інформації.

Сьогодні, 12 лютого, Жовтневий райсуд Харкова продовжив попереднє засідання у справі за обвинуваченням чиновниці, передає Depo.Харків з посиланням на «UA:Харків».

За даними одного з адвокатів чиновниці, який заявив клопотання про перенесення судового засідання, Цибульник перебуває на лікарняному.

«Повідомляю суд, що дійсно Тетяна Анатоліївна перебуває на лікарняному. Що унеможливило прибуття на це судове засідання. Тому дійсно прошу відкласти розгляд справи у зв’язку з цією обставиною», — заявив адвокат Олексій Мартиненко.

Суддя Володимир Макаров постановив відкласти попередній судовий розгляд. Наступне засідання призначене на 6 березня.

Довідка Depo.Харків. 29 березня 2018 року правоохоронці за санкцією суду провели обшук у кабінеті голови Новобаварської районної адміністрації міста Харкова Тетяни Цибульник. Обшук проводився в рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

У кабінеті Цибульник, у тому числі, були виявлені матеріали, що свідчили про підготовку соцдослідження на користь харківської влади.

Слідчі прокуратури 21 червня повідомили Цибульник про підозру за ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації).

За даними слідства, йдеться про коштовності вартістю понад 600 тис. грн. Вказані цінності були вилучені під час обшуку в рамках розслідування іншого провадження.

У січні 2019 року справу Цибульник передали до суду.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X