Як прес-секретар Кернеса попався на сумнівній оборудці з майном міста і виматюкався на журналіст

У Харкові директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю міськради Юрій Сідоренко попався на сумнівній оборудці з майном міста

Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міської ради в червні 2018 року продало нерухомості на 9,52 млн грн.Про це повідомляє офіційне видання Харківської міськради КП «Харьковские известия«.

Загалом у червні було приватизовано 18 об’єктів нерухомості комунальної власності загальною площею 3042,8 кв.м. У середньому вартість 1 кв.м. комунальної нерухомості в червні склала 3 130 грн (118,5 дол. за 1 кв.м, що вже само собою є дуже дешево, тим більше для комерційної нерухомості).

Особливо привернуло увагу приміщення площею 103,3 кв.м у самісінькому центрі Харкова, за будівлею Держпрому, по проспекту Незалежності, 1. Його міськрада реалізувала фактично даром – за 250,54 тис. грн. Новий власник заплатив 2425,3 грн за 1 кв.м. (майже 92 дол. за 1 кв.м). Для порівняння: зараз продається приміщення по проспекту Незалежності, 5 площею 160 кв. м. за 60 тис. дол. (9,8-10 тис. грн за 1 кв. м).

Покупець – ФОП Москвіна Інна Володимирівна. Людина з таким самим прізвищем, ім’ям, по батькові та в такому ж віці є відомою тележурналісткою та ведучою. Жінка працювала на телеканалах «1+1» та «Перший національний». За нашою інформацією, Москвіна є цивільною дружиною директора Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради Юрія Сідоренка, навіть незважаючи на те, що чиновник не вносить відомості про неї у свою електронну декларацію.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X