ЄБРР фінансуватиме новий інфраструктурний проект на Харківщині, — Світлична

У Харківській області Європейський банк реконструкції та розвитку готовий долучатися до нових інфраструктурних проектів

Як повідомили   у прес-службі Харківської ОДА, про це сьогодні, 21 лютого, повідомила голова ОДА Юлія Світлична після зустрічі з керівником представництва Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні Шевкі Аджунером.

За відомостями прес-служби, під час зустрічі сторони обговорили реалізацію спільних проектів та перспективи подальшого співробітництва. «Я тут задля того, щоб продемонструвати довіру Європейського банку реконструкції та розвитку і серйозні наміри ЄБРР продовжити працювати в Харкові й Харківській області», — наголосив голова представництва ЄБРР в Україні.

Аджунер та Світлична розглянули питання роботи офісу ЄБРР у Харківській області, який було відкрито в 2016 році, та реалізації програмам банку щодо підтримки малого та середнього бізнесу в регіоні.

«Офіс надає змогу реалізації нових проектів, а також активізації роботи малого та середнього бізнесу в рамках тих проектів, які запроваджуються ЄБРР на території України. Ці проекти надаватимуть можливість бізнесу розвиватися та залучати додаткове фінансування, — зауважила Світлична. — Також ми обговорили можливу перспективу відновлення програми пільгового кредитування малого та середнього бізнесу, яку ЄБРР уже запроваджував на Харківщині в 2007-2008 роках. На сьогодні маємо необхідність стимулювання бізнес-активності окремих категорій жителів регіону, зокрема, ветеранів та воїнів АТО, а також молоді. Сподіваємося, що таку допомогу з боку ЄБРР отримаємо».

Також під час зустрічі сторони обговорили питання подальшого запровадження нових інфраструктурних проектів у Харківській області.

«Нам вдалося повернути довіру наших міжнародних партнерів. У 2017 році Президентом України було уповноважено Міністерство фінансів України щодо підписання угоди про співпрацю з ЄБРР у розбудові Харківського метрополітену. Наразі домовилися про можливість запровадження нового інфраструктурного проекту – оновлення парку тролейбусів міста Харкова, — повідомила Світлична. — Я хочу подякувати керівництву Європейського банку реконструкції та розвитку за довіру до сходу України».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X