Іноземцям, які провозили героїн у меблях, не вдалося «скостити» собі термін у Харкові

Апеляційний суд залишив покарання у вигляді 11 років ув’язнення для іноземців, які транспортували 20 кг героїну в меблях

Повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

За даними відомства, у квітні 2017 року Київський районний суд Харкова визнав винними громадянина Пакистану (1961 року народження) та громадянина Іспанії (1978 року народження) у придбанні, зберіганні, перевезенні наркотичних засобів в особливо великих розмірах з метою збуту (ч.ч. 2,3 ст. 307 КК України).

Однак обвинувачувані не погодилися з таким вироком і звернулися до апеляційного суду. Прокуратура відстояла свою позицію в апеляційній інстанції.

Як повідомлялось  влітку 2014 року пакистанець прибув до України начебто для налагодження бізнесу з продажу меблів. Перед тим він кораблем з Пакистану відправив вантаж до Одеси. Восени зустрів його у порту та перевіз автомобілем до Харкова.

Як з’ясувалося, у внутрішніх перегородках трьох комодів, які імпортували разом з іншими меблями, було заховано понад 20 кг героїну. Кінцевою зупинкою мала стати Італія. Саме для транспортування та супроводу меблів з наркотиками до Мілану і приїхав у Харків другий фігурант справи — громадянин Іспанії.

Спочатку зловмисники запланували перевезти в Італію наркотики, що були в одному з комодів. Знайшли фірму, що займалася перевезенням різноманітних товарів за кордон. Транспортувати героїн вирішили під виглядом експорту українських меблів. Для цього придбали аналогічний пакистанському комод одного із вітчизняних меблевих виробників. Зробили у ньому відповідні схованки з героїном та запакували. Однак відправити не встигли.

Наркотики також виявили під час санкціонованих судом обшуків за місцем мешкання фігурантів справи та в орендованому для зберігання меблів складі.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X