Харківщина відправила в армію понад тисячу строковиків

У Харківській області протягом весняної призовної компанії відібрали понад тисячу юнаків для служби у Збройних Силах України

Повідомили у Регіональному медіа-центрі Міноборони України.

«Ми офіційно оголошуємо про успішне завершення призовної кампанії «Весна-2018″. 1080 мешканців області стали солдатами строкової служби. Ще 11 хлопців направлені для проходження альтернативної (невійськової) служби. Краще із цим завданням впорались у Індустріальному районі Харкова та на Лозівщині», — зазначив військовий комісар обласного військкомату Юрій Калгушкін.

Крім того, за його словами, ще 800 мешканців Харківщини у цьому році пішли на службу за контрактом.

«Постійне підвищення грошового забезпечення армійцям є результатом того, що вже третій рік поспіль наш регіон входить до трійці лідерів серед областей України. Цікаво, що зі всіх новобранців-контрактників 65 належать до чарівної статі», — розповів офіцер.

Також, за словами Калгушкіна, у червні на службу призвані 42 офіцери запасу з числа випускників військових кафедр.

«Вже за тиждень ми направимо 42 особи служити на офіцерських посадах протягом 18 місяців. Перші 90 днів вони проведуть у військово-навчальних закладах, а потім їх розподілятимуть по військових частинах. До району бойових дій на Донбасі їх так само, як і солдатів-строковиків не направлятимуть», — роз’яснив Калгушкін.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X