300 тис. грн — не гроші: У Харкові за махінації в декларації судили митника, який має «талановиту» дружину

Харківський суд повернув до Національної поліції для доопрацювання протокол, складений на митника

Суд розглянув адміністративний корупційний протокол за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП (подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), складений на головного інспектора управління матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури Харківської митниці ДФС.

Згідно матеріалів справи, син чиновника 31 березня 2017 року купив на проспекті Перемоги в Харкові квартиру площею 34,5 кв.м вартістю 336,9 тис. грн.

«Однак, відповідно до поданої декларації за 2017 рік, у родини суб’єкта декларування не вистачало заробітної плати та не було грошових активів на придбання даної квартири», — йдеться в судовому рішенні.

При цьому суд встановив, що чиновник не відобразив у декларації 300 тис. грн, які отримала його дружина від зятя для придбання квартири.

Водночас митник заявив, що син, якому придбана квартира, мешкає окремо від нього та веде окреме господарство, та не пов’язаний з ним спільним побутом. Він кожен рік зазначає його у своїй декларації, а тому зазначив його і в декларації за 2017 рік.

Більше того, за словами митника, дружина його не повідомила про те, що взяла в борг 300 тис. грн. «Про те, що кошти у розмірі 300 тис. грн на придбання квартири було взято у борг у зятя його дружиною, він дізнався пізніше, вже після оформлення квартири», — йдеться в рішенні.

У судовому засіданні захисник чиновника зауважив, що протокол складений з порушеннями закону, без врахування усіх обставин події.

Вислухавши думки сторін, суд ухвалив справу про адміністративне порушення повернути до поліції для доопрацювання.

Як повідомляли  харківські правоохоронці оглядали підозрілий рюкзак біля станції метро «Перемога».

 

 

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X