В пятницу 23 декаьря в Харьковской области резко ухудшатся погодные условия

Синоптики прогнозируют снегопад в течение суток, затем резкое потепление. Дорожники и ГСЧС рассказали, как готовятся помогать водителям.

«За інформацією нашої метеостанції та Гідрометцентру, в п’ятницю на Харківщину із заходу близько 15:00 заходить циклон. Він буде розповсюджуватися на території усієї області — будуть опади у вигляді снігу. Опади триватимуть на всій території регіону близько доби, потім відбудеться перехід на «плюс», — попередив під час брифінгу 23 грудня заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг в Харківській області Михайло Богатир.

Он также подчеркнул, что 23 декабря соберется штаб, в который входят не только дорожники, но и руководители Нацполиции, ГСЧС и Укртрансбезопасности. На заседании штаба распределят задачи по обеспечению безопасного проезда по дорогам во время непогоды.

«Звичайно, спецтехніка буде розчищати дороги та обробляти їх піщано-соляною сумішшю, — зазначив Михайло Богатир. — Звертаюсь до водіїв із проханням дотримуватися швидкісного режиму та не порушувати ПДР».

По сообщению начальника ГУ ГСЧС Украины в Харьковской области Александра Волобуева, в случае метелей в помощь водителям придут спасатели. Так, ежедневно на дежурство в Харьковской области заступает около 500 спасателей на 133 единицах пожарной и специальной техники. В случае усложнения оперативной обстановки количество спасателей может быть увеличено до 2000.

«У разі необхідності можемо виставляти мобільні пункти обігріву – це кунги на автомобілях. Там, де трапляється надзвичайна чи резонансна ситуації, негайно виїжджають ці пункти та надають допомогу автомобілістам, якщо вони потрапили в замети. Також важка техніка чергує на вже визначених місцях — часто це підйоми та спуски на дорогах», — розповів Олександр Волобуєв.

При возникновении непредсказуемых ситуаций на дорогах САД в Харьковской области рекомендует водителям обращаться за помощью в их диспетчерский центр по круглосуточному номеру телефона: 057-336-83-44, или в ГСЧС — 112.

Источник: ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X