В рамках программы «Велике будівництво» в Люботине отрыли Детский сад

Реконструкция Люботинского яслей-сада №5 состоялась в рамках Программы Президента Украины Владимира Зеленского «Велике будівництво».

Как сообщил городской голова Леонид Лазуренко, в заведении сможет учиться 138 детей. Всего будет 8 групп, из которых – 6 дошкольных групп (100 детей) и 2 группы раннего возраста (38 детей).

Фото: https://kharkivoda.gov.ua/

«Відкриття садочка – це дуже приємний день для нашої громади, тому що в попередні роки тут теж був садочок, але потім його переобладнали під медичний заклад, – зазначив Леонід Лазуренко. – Але відтепер маємо можливість відкрити сучасний дитячий заклад, який відповідає всім нормам і вимогам». 

Фото: https://kharkivoda.gov.ua/

 

Общая стоимость реконструкции этого объекта составляет 29 млн. грн. Также Люботинский городской голова добавил, что в детском саду провели капитальный ремонт и закупили новую мебель и оборудование.

«Зокрема, ми відійшли від газової котельні, яка була в занедбаному стані, вона вже не відповідала ніяким вимогам. На сьогодні маємо сучасне електричне обладнання, яке дасть нам змогу дійсно й економити кошти місцевого бюджету, і в той же час в будівлях буде дуже тепло», – сказав Леонід Лазуренко. 

Фото: https://kharkivoda.gov.ua/

Сами помещения также утеплили и при этом заменили инженерные сети в садике. Кроме того, созданы все условия инклюзии. Директор Департамента науки и образования Харьковской ОГА Анжелика Крутова рассказала, что нового садика ждали с августа 2019 года.

«У межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» ми відкриваємо разом новий садочок. Реконструкція цього садочка тривала майже 3 роки. Вона розпочалася в 2019 році, а у 2020 році цей об’єкт потрапив у Програму «Велике будівництво», і це дуже допомогло у фінансуванні робіт», – прокоментувала Анжеліка Крутова.

В детсад набирают штат и уже встречают первых воспитанников. По предварительному подсчету, количество штатных работников заведения должно быть 50 человек.

«Відкриття цього садочка дозволить повністю покрити потреби громади у дошкільній освіті, тому черги в Люботинській громаді вже не буде», – зазначила директорка Департаменту науки і освіти ХОДА.

Источник: ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X