В Харькове суд отпустил экс-сотрудника облэнерго, который «простил» подрядчику некачественные работы на 700 тыс. Грн

Працівник «Харківобленерго» не перевірив обсяг та якість виконаних підрядником робіт, через що компанія отримала збитки, йдеться у вироку Комінтернівського районного суду Харкова, передає Depo.Харків.

За даними суду, обвинувачений з квітня 2017 року обіймав посаду заступника начальника управління з приєднань до електричних мереж АК «Харківобленерго». 25 жовтня між компанією та приватним підприємством «Армакс Харків» була укладена угода щодо технічного переоснащення лінії електропередач для електропостачання особистого сільського господарства в селищі Тимченки Зміївського району. Вартість робіт складала 849 тис. грн.

Обвинувачений не перевірив відповідність виконаних робіт, їхній обсяг, не вніс відповідні вказівки та приписи підряднику і в грудні 2017 року підписав акт приймання робіт.

Однак, під час досудового розслідування встановлено, що роботи були виконані гне в повному обсязі, а частина виконаних не відповідають робочому проекту. Таким чином, через несумлінне ставлення обвинуваченого до своїх обов’язків АК «Харківобленерго» отримало 653,8 тис. грн збитків.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 367 КК України та призначив йому покарання у виді двох років та шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з технічним наглядом за будівництвом та реконструкцією строком на два роки. При цьому суд звільнив його від відбування реального покарання з іспитовим терміном у два роки.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X