В Харьковской области открыли первый «активный парк»

Новую площадку в поселке Малая Даниловка установили в рамках социального проекта «Активные парки – локации здоровой Украины», реализуемого в рамках общенациональной программы «Здорова Україна».

Как отметил начальник Управления по делам молодежи и спорта Харьковской ОГА Константин Ананченко, сейчас в Харьковской области в первую очередь соцпроекта реализовали 12 локаций в территориальных общинах. Во второй очереди тоже подготовлено 12 локаций.

Особенностью этой программы является то, что возле определенных тренажеров устанавливают указатели с QR-кодами, где каждый житель через смартфон может переходить по ссылке и смотреть видео с выдающимися спортсменами или артистами, выполняющими различные упражнения.

«»Здорова Україна» — це одна з програм, яку впроваджуємо у Харківській області за ініціативи Президента. Саме в активних парках використовуються новітні технології. Наприклад, до цього не міг уявити, що ми за допомогою смартфона і QR-коду зможемо побачити, яке треба виконувати навантаження. У смартфоні можете навіть уже проаналізувати, який у вас рівень підготовки. Сподіваюся, що ми отримаємо потрібний результат і це залучить більше молоді до занять зі спортом», — сказал Константин Ананченко.

Также он добавил, что в следующем году по программе «Здорова Україна» будут открывать многофункциональные площадки. На Харьковщине должны установить 202 таких спортплощадки. По словам председателя Малоданилевского поссовета Александра Гололобова, в этом году в общине появится еще 2 площадки с тренажерами – в Лесном и еще одна в Малой Даниловке – в рамках Программы «Здоровая Украина».

«Дійсно, багато тренажерів можуть використовуватися не за призначенням, люди не знають, як треба правильно виконувати вправи, – зауважив Олександр Гололобов.– А так сьогодні завдяки Президентській Програмі кожен зможе визначити свій рівень підготовки і виконувати відповідні вправи. Адже у відео професійний тренер розповідає, що потрібно робити».

Кроме того, весной здесь планируют на выходных проводить занятия для всех желающих. Как правильно выполнять те или иные упражнения, в частности, будет показывать координатор «Активные парки – локации здоровой Украины» Алексей Маканин.

«Нам дуже потрібні такі активні парки, оскільки молодому поколінню потрібно прищеплювати любов до спорту. Своїм прикладом ми маємо показати їм, що треба займатися на тренажерах. Як стане тепліше, то будемо проводити тут тренування і використовувати вправи з пропонованих. Хотілося б подякувати Президентові за цей прекрасний активний парк і хочеться, щоб таких парків було все більше і більше», — прокоментирова Олексей Маканин.

Привітати жителів громади з відкриттям активного парку приїхав і цьогорічний переможець чемпіонату світу серед чоловіків до 23 років у ваговій категорії 86 кг Мухаммед Алієв.

«Це першочергово потрібно для здорової молоді. Наші діти мають бути здоровими і сильними, а для цього потрібно більше таких майданчиків як, наприклад, влаштували за програмою Президента «Здорова Україна». Це чудово, коли в місті з’являються спортивні парки, які можуть спонукати когось навіть піти у великий спорт», — добавил Мухаммед Алиев.

Источник: ХОДА

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X