Звірячі витрати: Як Кернес змушує харків’ян платити мільйони за його піар

Реконструкція Харківського зоопарку стане головним проектом Кернеса і Ко наступних років як у плані піару, так і у плані «освоєння бюджету»

У 2018 році на реконструкцію зоологічного парку в Харкові планують виділити 741,8 млн грн. Загалом же вартість проекту, згідно з офіційними документами міськради, має скласти 1,8 млрд грн, однак ця цифра не є остаточною, що підтверджують і самі посадовці.

Як міськрада «збалансувала» бюджет Харкова

Харківські депутати проголосували бюджет-2018. Загальні доходи та видатки зведені на рівні 16 млрд грн. Представляючи головний фінансовий документ міста, заступник мера Тетяна Таукешева заявила, що бюджет збалансований та «зберігає соціальну направленість».

Однією зі статей видатків стала реконструкція Харківського зоопарку, на яку у наступному році виділили 741,8 млн грн. Для порівняння, на фінансування дошкільної освіти місто планує витратити 947,2 млн грн, на лікарсько-акушерську допомогу вагітним, породіллям та новонародженим – 178,6 млн грн, на експлуатацію та технічне обслуговування житлового фонду – 451,7 млн грн, на утримання та розвиток автомобільних доріг і дорожньої інфраструктури – 837,4 млн грн.

При цьому чиновники кажуть, що жодна з наведених цифр не є остаточною, адже зміни до бюджету вносяться на кожній сесії, і видатки можуть збільшитися. Однак, якщо в останніх випадках це точно плюс, то у випадку із «марафетом» зоопарку скоріше мінус.

Остаточну вартість реконструкції не розкривають ані місцевим депутатам, ані навіть віце-прем’єру. Під час розмови із першим заступником Кернеса Ігорем Тереховим віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко заявив, що кошторисна вартість будівництва складає 1,4 млрд грн. Однак Терехов, якого називають головним куратором проекту, заперечив цю цифру та заявив, що зараз про остаточну вартість робіт навіть не йдеться. На бюджетній сесії міськради на запитання депутата Ігоря Черняка точної відповіді також надано не було: «Остаточної цифри немає».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X