Медикаменты и ИВЛ В Харькове выделили почти 14 млн грн на помощь инфицированным COVID-19

Депутати Харківської міськради на сесії 21 квітня ухвалили зміни до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік, повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради.

Як зазначила заступник міського голови — директор Департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева, внесення змін обумовлено необхідністю приведення обсягів міжбюджетних трансфертів у відповідність з рішенням Харківської обласної ради від 11 березня 2021 року.

У тому числі бюджету міської територіальної громади передбачені субвенція на виконання інвестиційних проектів (облаштування території уздовж Сергіївської площі) у сумі 10,5 млн грн; субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, який утворився на початок бюджетного періоду, — 0,4 млн грн.

У той же час рішенням сесії збільшені видатки на освіту на 8,6 млн грн, зокрема, на придбання меблів, м’якого інвентарю, посуду, технологічного обладнання для закладів дошкільної освіти та інклюзивного ресурсного центру, придбання підручників для загальноосвітніх шкіл, проведення ремонтних робіт у навчальних закладах.

На придбання медикаментів та апаратів штучної вентиляції легенів, оплату оренди криогенного обладнання, монтаж дизель-генераторів для надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19 спрямовано 13,8 млн грн.

Збільшені видатки на виплату заробітної плати працівникам комунальних підприємств сумі 207,1 млн грн, в тому числі КП «Харківські теплові мережі» — 200 млн грн.

На придбання автобусів на умовах фінансового лізингу КП «Салтівське трамвайне депо» виділяється 97 млн ​​грн.

На ремонт спортивних майданчиків, проведення навчально-тренувальних зборів з баскетболу, відкритого Кубка Харкова з тенісу, заходу «Сімейні пікніки» передбачено 2,9 млн грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X