На Харківщині засудили екс-полісмена, який п’яним зірвав святкування Дня незалежності

Через хуліганські дії чоловіка, який на той момент обіймав посаду у правоохоронних органах, святкування Дня незалежності достроково припинили

Як передає  источник  вирок порушнику 13 грудня ухвалив Балаклійський районний суд Харківської області. Обвинувачений на час скоєння злочину обіймав посаду молодшого інспектора взводу реагування Зміївського районного відділення Управління поліції охорони в Харківській області.

За даними суду, ввечері 24 серпня чоловік під час народного гуляння, присвяченого Дню незалежності України, у смт Савинці та перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, почав нецензурно висловлюватися, чіплятися до музикантів, які готувались до концерту, та своєї знайомої, а також застосував відносно останньої фізичне насильство.

Крім того, у центральному парку селища чоловік влаштував бійку – вдарив опонента, від чого той втратив свідомість, та продовжував бити.

Внаслідок дій на той момент правоохоронця святкові заходи біля селищного будинку культури були дострокову припинені.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України, призначивши йому покарання — один місяць арешту.

Також він має компенсувати потерпілому, якого побив у парку, 6 тис. грн матеріальної та 500 грн моральної компенсації.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X