На Харківщині під час затримання застрелився «домушник»

У Лозовій чоловік вистрілив собі у голову під час затримання.

Инцидент трапився вночі 22 грудня, повідомляєтся  з посиланням на ТРК «Сігма».

За інформацію начальника Лозівського відділу поліції ГУ НП України в Харківській області Миколи Пономаря, перед цим порушник намагався пограбувати квартиру.

Правоохоронців викликала жителька 18-го будинку у 3-му мікрорайоні, вона розповіла, що чула дивні звуки у під’їзді, вічко у її дверях заклеїли. Коли поліція приїхала на виклик, з під’їзду вибіг чоловік та кілька разів вистрілив, розповів Пономар.

Стрілок почав тікати, а коли зрозумів, що бігти нікуди – вистрілив собі у голову. Куля пройшла навиліт – порушник помер у лікарні.

Начальник поліції зазначив, що померлий стріляв металевими кульками з травматичного пістолету, поліція зброю не застосовувала.

Вже у лікарні, в особистих речах нападника знайшли відмички для дверних замків, ніж та рукавиці. Правоохоронці встановили, що чоловік раніше вже притягувався за подібні злочини, вдома у нього виявили ноутбуки, картки та телефони, власників встановлюють.

Пономар зазначив, чоловік попередньо відслідкував, щоб господарів вдома не було. Він визначив це за квитанцією у дверях. Ввечері перевірив, що за день платіжку з дверей не виймали, значить господарі не з’являлися.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X