На Харківщині шаленими темпами збільшуються борги за газ

У Харківській області вже 762 тисяч домоволодінь мають заборгованість за спожитий газ

Як повідомили   у прес-службі ТОВ «Харківгаз Збут», мешканці Харкова та області заборгували за використаний газ 1,5 млрд грн, що на 40% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

«Суттєве зростання заборгованості, майже на 700 млн грн, за використаний енергоресурс відбулось з початком опалювального сезону. І це при тому, що навіть влітку борги споживачів були рекордно високими для регіону, -сказано в повідомленні. — Крім надвисокого рівня заборгованості мешканців області, держбюджет протягом року також несвоєчасно виділяв компанії компенсації за спожитий пільговиками і субсидіантами газ. Тому загальна сума заборгованість перед компанією за поставлений газ з урахуванням боргу держбюджету складає 2,8 млрд грн».

У зв’язку із цим підприємство заявляє, що не може своєчасно оплатити газ державному постачальнику – «Нафтогазу», та гарантувати виділення ним для області необхідних обсягів газу.

«Ми вкотре звертаємо увагу наших клієнтів: сума заборгованості за спожитий газ указана в окремій графі рахунку. Заборгованість за фактично спожите паливо є обов’язковою для оплати споживачем. Близько 85% коштів, що оплачують мешканці області перераховується «Нафтогазу» і саме державний постачальник вирішує чи виділяти регіону газ», — зазначила начальник відділу розрахунків підприємства Тетяна Харченко.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X