Олег Синегубов поздравил жителей Харькова и Харьковской области с новогодними и рождественскими праздниками

На официальном сайте Харьковской Областной Администрации глава Харьковской ОГА Олег Синегубов поздравил жителей Харькова и Харьковской области с новогодними и рождественскими праздниками.

Шановні жителі Харківської області!

Від усього серця вітаю вас із новорічними святами! У ці дні родини збираються за святковим столом, лунає щасливий сміх дітей, які чекають на диво. Але коли ти дорослішаєш, починаєш розуміти, що більшість із того, що вважається чарівним – рукотворне. Створене тими, хто відданий своїй справі. Тож бажаю, щоб у 2022 році в Харківській області з’явилося якомога більше комфортних і сучасних соціальних споруд, доріг, новітнього обладнання для якісної та доступної медицини, спортивних майданчиків, шкільних автобусів і автівок для оперативних служб.

Нехай 2022-й стане роком розвитку будівництва, освіти, охорони здоров’я, буде успішним для Харківщини й кожного з вас! Принесе тільки гарні новини, яскраві враження і приємні зустрічі! Миру і стабільності! Щастя, здоров’я, тепла, сімейного затишку, успіхів і натхнення!

З Новим роком і Різдвом Христовим!


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Топ Рождественских елок Украины

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X