Слідчі не знайшли доказів, що перед кривавою аварією у Харкові були гонки

Харківські слідчі не знайшли підтвердження інформації про вуличні гонки, які начебто передували аварії на вулиці Сумській

Про це сьогодні, 27 грудня, під час прес-конференції заявив заступник начальника-начальник слідчого управління ГУ НП України в Харківській області Сергій Чиж, відповідаючи на питання, чи справді Олена Зайцева, яка була за кермом автомобіля Lexus, що в’їхав у натовп людей, брала участь у гонках.

«Дана інформація не підтвердилася», — сказав він.

Чиж також додав, що продовження терміну досудового розслідування пов’язане із клопотаннями про необхідність проведення судово-медичних експертиз, які заявив один із адвокатів підозрюваних.

Чиж пояснив, що на проведення таких експертиз потрібно від 3 до 30 днів, після чого результати будуть залучені до справи і вже тоді розглядатиметься питання про передачу обвинувального акту до суду.

 

За попередньою інформацією, від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була Олена Зайцева). На перехресті біля «Пузатої хати» автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X