Стало відомо, де у Харкові видаватимуть пільгові єдині квитки

Харків’яни, які мають пільгу на проїзд в метрополітені і наземному електротранспорті, зможуть отримати E-ticket у відділеннях «Мегабанку» або центрах надання адміністративних та соціальних послуг

Як повідомили   у прес-службі Харківської міськради, про це розповів віце-мер Євген Водовозов.

За його словами, звертатися в управління соціального захисту не потрібно. З початку наступного року здати документи на оформлення карт можна буде в будь-якому відділенні «Мегабанку»або в будь-якому з центрів надання адміністративних та соціальних послуг. Необхідно заповнити анкету і подати ксерокопії паспорта (з пропискою), ідентифікаційного коду та всіх посвідчень, що дають право на пільги (наприклад, пенсійне, ветерана праці тощо). Подати документи, оформлені заявником, може і родич, але отримати картку повинен вже сам громадянин, маючи при собі відповідне посвідчення.

«Потрібно заповнити анкету і здати документи у віконце «Мегабанку». Потім ці матеріали потраплять до наших фахівців, вони їх перевірять, і КП «Харківпас» випустить індивідуальну карту кожній людині, яка має право на пільги. Проїзні карти передаватимуться через банк в те ж саме відділення, куди людина подавала документи. Протягом двох-трьох тижнів після отримання перших анкет карти будуть випущені. Ми беремо час з запасом, оскільки буде наплив, багато людей. Тим, хто надасть номер мобільного телефону, надішлемо смс-повідомлення, що карта готова», — зазначив Водовозов.

За його словами, остаточного терміну подачі документів для отримання пільгового електронного квитка поки немає, його оголосять, коли більшість людей їх отримає. Він попросив харків’ян не турбуватися і зазначив, що в проміжному періоді — до моменту отримання єдиного електронного квитка «E-ticket» — діятимуть ті документи, якими люди користувалися раніше.

Школярам і студентам нікуди звертатися не потрібно, вони отримають проїзні картки в своїх навчальних закладах.

Водовозов зазначив, що пільгові карти — іменні, і при контролі потрібно буде пред’являти документ, що підтверджує право безкоштовного проїзду. У разі, якщо людина передасть свою карту іншому, вона буде позбавлена цієї пільги.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X