У Харкові евакуювали модульне містечко для переселенців

У модульному містечку пройшли пожежні навчання

Як повідомили  у прес-службі Харківської міськради, комплексні пожежно-тактичні навчання пройшли вчора, 23 грудня, в модульному містечку для тимчасово переміщених осіб.

За відостями міськради, в них взяли участь близько 30 рятувальників зі служб порятунку Слобідського та Немишлянського районів.

За легендою навчань, вночі в одному з будиночків трапилося коротке замикання, сталася пожежа, і дим почав розповсюджуватися у коридор і кімнати. Адміністрація модульного містечка відразу організувала евакуацію жителів. На місце події викликали рятувальників і «швидку» допомогу. Майже всі мешканці вийшли на вулицю самостійно, але три людини не змогли покинути кімнати, і пожежним довелося шукати їх. Для створення умов, наближених до реальних, був використаний театральний дим, що сильно погіршило видимість у приміщеннях. У підсумку всіх мешканців вдалося врятувати, а постраждалих передали медикам. Після проведення рятувальних заходів пожежні ліквідували загоряння. Психологи, які також були задіяні у навчаннях, надали психологічну допомогу постраждалим і евакуйованим жителям.

Після навчань мешканцям містечка показали, як поводитися з різними видами вогнегасників, щоб ефективно загасити пожежу.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X