Харківський вундеркінд встановив новий рекорд України

Харків’янин Лев Бондаренко встановив рекорд України, ставши наймолодшим знавцем термінів з квантової фізики та астрофізики

Як повідомили   у прес-службі Харківської міськради, Бондаренко встановив рекорд України сьогодні, 15 лютого, у Харківському фізико-математичному ліцеї №27.

За даними міськради, Бондаренко, якому зараз 8 років і 7 місяців, називав терміни, відповідаючи на питання керівника Національного реєстру рекордів України Лани Вітрової.

Після того, як хлопчик назвав 140 термінів, з невеликими перервами на відпочинок, рекорд зафіксували.

Як зазначила Вєтрова, Бондаренко став першою дитиною — чотири рази рекордсменом. Найбільша кількість рекордів, які раніше були зареєстровані в категорії «діти», — це три рекорди однієї дитини.

Мама рекордсмена Ольга Звянцева зазначила, що найбільше часу зайняв процес складання переліку питань. Вона готувала їх, спираючись на літературу, яку читає Лев, фільми, які він дивиться. Сама підготовка до встановлення рекорду зайняла п’ять днів. «Всю цю інформацію він знав, мені її потрібно було згрупувати, а йому повторити», — сказала Звянцева.

Зараз Бондаренко вчиться за індивідуальним графіком у четвертому класі приватної школи. Другий і третій клас хлопчик пройшов екстерном.

Як розповіла мама рекордсмена, він вчить китайську, японську, німецьку, іспанську й щовечора перед сном розповідає їй історії англійською мовою, які сам придумує.

Довідка. У 5 років і 3 місяці Бондаренко встановив свій перший рекорд України в номінації — «Найбільша швидкість читання дитиною вголос незнайомого тексту» (141 слово за хвилину), у 5 років і 9 місяців посів перше місце на всеукраїнській премії «Диво-дитина», у 5 років і 11 місяців став лауреатом в номінації «Ерудит року» на національній премії «Дитина року», у 6 років і 4 місяці встановив другий рекорд України — «Максимальна кількість відтворених напам’ять назв столиць країн світу» (207 столиць). А в 6,5 років хлопчик встановив третій рекорд України — «Відтворення напам’ять найбільшої кількості наукових назв живих істот відповідно до зображень» (310 назв).

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X